Prisijungimas
Testų bankas
Testų banke jau yra 3229 testai, kuriuos galite panaudoti savo pamokoje, ir bus dar daugiau!
DalykasTestai
Matematika568
Anglų kalba542
Istorija327
Informacinės technologijos231
Geografija214
Fizika208
Lietuvių kalba206
Rusų kalba160
Biologija127
Chemija115
Sistemos statistika
Užregistruota mokyklų2,798
Užregistruota mokytojų28,100
Sukurta testų182,213
Sukurta klausimų5,685,155
Atlikta testavimų121,240
Moksleivių, atlikusių testavimą, skaičius1,317,322
Partneriai
Ištaisykite kalbos klaidas


Klausimas #1


Gražus mūsų (miestas Kaunas). (Vairuotojas), sustokit prie sankryžos. Yra (pasiūlymai)? Jei (pasiūlymai neatsiranda), (skaitysim), kad nutarimas priimtas. (Mūsų tarpe) atsiranda (keistuoliai), kurie ir (žiemos metu) vaikšto (basomis). (Vidurinė mokykla Nr. 1) vėliau gavo rašytojo vardą. (Širvintos-Vilnius kelias) jau (atremontuotas). Žmogaus gyvenime būna ir (potvyniai), ir (atoslūgiai). „Panorama“ kas vakarą prasideda (dvidešimt valandų) trisdešimt minučių.
Išvykdamas iš namų, visada pabučiuoju (mamos) skruostą. (Įrankiniame) ceche (revizinė) komisija rado (kažkokių tai) pažeidimų. Ne visi galėjo suprasti jo kalbos (turinio). Yra (žmonės), kurie uždirba (daugiau tūkstančio litų) per mėnesį. (Kelinto) turime (atlikti kasos patikrinimą)? (Padidinto) jautrumo vaikai (kažkaip tai) ypatingai reaguoja į muzikos garsus. Atostogų eisiu (nuo kovo trečio iki devyniolikto), (viso) šešiolika kalendorinių dienų. Man reikia ne daugiau penkių litų (į dieną). Mūsų šalyje (privataus vizito) lankosi nemaža užsienio svečių.
(Gintaras), atsiųsk man (čekį šimtas devyniasdešimt litų sumai). Nors gaminį grąžino (perdirbimui), firma visai neturi lėšų (apmokėjimui). Mane visada žavi dainos estrados (artistų atlikime) (Stasio Žlibino žodžiams). Techninės literatūros (teksto įsisavinimui man reikia kur tai ne mažiau) dviejų paskaitų. Gamybos išlaidos naujo ketvirčio (pradžiai lieka kaip taisyklė) tokios pat. Siunčiame (jūsų žiniai ir vykdymui) šį potvarkį, o visa kita – kaip (medžiagą pamąstymu). Kai (išstatė jo kandidatūrą balsavimui), mudviejų žvilgsniai (akimirkai) susidūrė. (Pasta dantims) ir (tepalas batams) (vienodame įpakavime). Vamzdžių sandūrų izoliacijai naudojamos (pasenę) izoliacinės medžiagos. Gyventojų apklausos (davinius) pristatykite (kovo penktai dienai, ne vėliau šios savaitės).
Aš atstovauju (mokyklą), savo elektrotechnikos specialybės (trečią kursą). Eisime (draugą) pasveikinti (septinto kovo) vakare. Nauji vyriausybės sprendimai sveikatos sistemą padarytų visiems (prieinama ir saugia). (Kažkurias abejones manyje) sukėlė teisėtvarkos įstatymų aiškinimas. Svarstantieji (susirinkimo metu) (įnešė) (svarbias korekcijas ir naujus pasiūlymus). Aš vykstu į Vilnių atsiimti (dokumentus), nes (mane kažkodėl tai) nebetraukia technikos mokslai. Visi (studijuojantys) darė, daro ir darys (klaidas), bet (vis tiktai) reikia stengtis sekti (gerus pavyzdžius) ir nepamiršti (sakomus patarimus).
Jeigu nori išlikti (sveiku), (protingu) ir (savarankišku), kasdien perskaityk (ne mažiau trijų išmintingų patarimų, kuriais prikimšti) laikraščiai ir žurnalai. Neįregistruotas dokumentas tampa (negaliojančiu). Gerbiami absolventai! Būkit gyvenime (tvirtais, nebijančiais) sunkumų, (savarankiškais)! Deja, nei turtas, nei pinigai nepadarė jos (laiminga). Darbuotojus, (pažeidus) įstatymus, atleisime (įstatymu) nustatyta tvarka. Bendravimo kultūra reikalauja (būti labiau atidesniu savo pašnekovo atžvilgiu). (Mielas ponas Jonas), pabūk susirinkimo (pirmininkas). (Geru pavyzdžiu) man visada išliks senelis.
Jau (du metai) dirbu (dviejuose etatuose ir dar priedo antraeilėse pareigose). Tekstą reikia pateikti (kompiuteriniame variante). Geras maistas (turi savyje ir mineralines medžiagas). (Man) gyvenimo (prasmė glūdi) tikslo (siekime), idealų (pasirinkime) ir savojo aš (kūrime). (Avarijos rezultate) visą savaitę teta (išgulėjo komos būklėje). (Statybų užbaigimui) iš fondo (išskirta kažkur nemažiau penkiasdešimt) tūkstančių litų, (tame skaičiuje dvidešimt su virš) tūkstančių montavimo (darbų atlikimui). Šventė praėjo (aukštame lygyje), (ko pasėkoje) (pagrindinis jos organizatorius) Irena iš mūsų aukšto buvo (atžymėta) garbės raštu ir išvyka į Rygą kaip studentų aktyvo (narys). (Tėvų nesirūpinimo išdavoje) jaunos mergaitės, (praradę) savikontrolę, laiką leidžia neaiškiose draugijose. (Pirmoje eilėje) turiu gauti reikiamos literatūros, nes (semestro bėgyje) man paskyrė atlikti (kelerius) savarankiškus darbus.

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 104