Prisijungimas
Testų bankas
Testų banke jau yra 3527 testai, kuriuos galite panaudoti savo pamokoje, ir bus dar daugiau!
DalykasTestai
Matematika617
Anglų kalba597
Istorija401
Informacinės technologijos247
Lietuvių kalba225
Fizika210
Geografija175
Rusų kalba169
Pradinė mokykla163
Biologija131
Sistemos statistika
Užregistruota mokyklų2,894
Užregistruota mokytojų30,963
Sukurta testų226,515
Sukurta klausimų7,238,014
Atlikta testavimų183,225
Moksleivių, atlikusių testavimą, skaičius2,050,963
Partneriai







 


Natūraliųjų ir dešimtainių skaičių daugyba ir dalyba


Klausimas #1


 Keturios dėžutės sausainių kainuoja 32 eurai, o trys sausainių dėžutės – tiek pat, kiek dvi dėžutės saldainių. Kiek kainuoja viena dėžutė saldainių?
Išrinkite šio uždavinio sprendimui reikiamus veiksmus.

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 3      
Klausimas #2


Šeši vienodi puodeliai ir arbatinis kainuoja 63,8 eur. Kiek kainuoja vienas puodelis, jei arbatinio kaina yra 38 eur?
Pasirinkite atsakymą ir kokius veiksmus atlikote, tam atsakymui gauti.

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 2      
Klausimas #3


 Pirmą dieną į parduotuvę atvežtos 8 dėžės saldainių po 20 kg.

Kiek kilogramų saldainių atvežta pirmą dieną?

Pasirinkite atsakymą ir veiksmą.

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 2      
Klausimas #4


  Pirmą dieną į parduotuvę atvežtos 8 dėžės saldainių, po 20 kg kievienoje dėžėje, o antrą dieną – 12 dėžių saldainių, po 25 kg kiekvienoje dėžėje.
Kiek kilogramų saldainių atvežta per abi dienas?
Pasirinkite atsakymą ir veiksmus.

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 2      
Klausimas #5


 Vienas kilogramas sūrio kainuoja 12 eurų ir 7 ct.

Užrašykite sūrio kainą eurais:

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #6


 Jei kilogramas dešrelių kainuoja 13,05 eur., tai  kiek reikės sumokėti už 1,6 kg dešrelių?
Pasirink atsakymą ir veiksmą.

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 2      
Klausimas #7


 Kiek valandų sudaro 1020 minučių?

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 2      
Klausimas #8


 Padalykite 700 iš 13, kokią liekaną gavote?

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #9


 Kokį skaičių reikia įrašyti vietoj žvaigždutės?

7 : 3 = * : 6

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #10


 Kokį skaičių reikia įrašyti vietoje žvaigždutės?

* : 5 = 200 : 25

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #11


 Į parduotuvę atvežta apelsinų ir jie supakuoti į 14 maišelių, po 15 apelsinų kiekviename maišelyje. Kiek apelsinų atvežta į parduotuvę, sužinosime atlikę veiksmą:

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #12


 Kaip patogiau apskaičiuoti sandaugą:

8 x 5 x 11 x 2



Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #13


 Apskaičiavę 22 x 64 + 22 x 6 gautume tiek pat, kaip ir atlikę veiksmą:

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #14


 Dalijant du dešimtainius skaičius, perkeliamas kablelis į dešinę pusę.
Per kiek skaitmenų buvo perkeltas kambelis, jei dalinome 6,3 : 0,008?

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #15


 Daliname kampu 7,89 : 8 sąsiuvinyje.

Kokį skaičių paimsite visų pirma, kai pradėsite dalybą kampu?

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #16


 640 : 4 

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #17


 Sudauginkite sąsiuvinyje stulpeliu:

8,3 ir 1,2




Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1      
Klausimas #18


 Už 1,4 kg braškių sumokėta 8,82 euro.
Kiek kainuoja kilogramas braškių?

Atsakymų variantai rodomi tik registruotiems sistemos eTest.lt vartotojams. Mokytojo registracija, mokinio registracija
Taškų skaičius už teisingą atsakymą: 1