Prisijungimas
Testų bankas
Testų banke jau yra 3759 testai, kuriuos galite panaudoti savo pamokoje, ir bus dar daugiau!
DalykasTestai
Matematika653
Anglų kalba593
Istorija463
Informacinės technologijos262
Lietuvių kalba239
Geografija230
Fizika225
Pradinė mokykla185
Rusų kalba171
Biologija130
Sistemos statistika
Užregistruota mokyklų3,006
Užregistruota mokytojų33,225
Sukurta testų260,530
Sukurta klausimų8,494,212
Atlikta testavimų238,317
Moksleivių, atlikusių testavimą, skaičius2,748,004
Partneriai 


Atsiliepimai
Sveiki, norėjau Jums padėkoti už suteiktą galimybę dirbti efektyviau, įdomiau. Sistema veikia nepriekaištingai, malonu, kai iškilus klausimams, bendravimas internetu su sistemos rengėjais vyksta greitai ir sklandžiai. Norėčiau pagirti žmones, kurie dirba šitą darbą - stengiasi atlikti jį kruopščiai, informuoja vartotojus tiek elektroniniu, tiek paprastu paštu. Sistema labai patogi, naudinga, puikiai pritaikyta darbui mokykloje. Susidarė įspūdis, kad ją kūrę žmonės labai gerai išmano pedagoginio darbo pobūdį arba tiesiog dirba švietimo įstaigose. Testai padeda įdomiai, patraukliai lavinti ir lavintis - mokinys turi galimybę efektyviau rengtis egzaminams, o mokytojas - efektyvinti mokymą ir paprastai bei pakankamai greitai gauti tai įrodantį dokumentą. Ačiū Jums. :)

Šiaulių profesinio rengimo centro, vizualinės reklamos gamintojo specialybės profesijos mokytoja metodininkė Lina Mišeikienė.Jau dešimtmetis, kai dirbu mokykloje IT mokytoja.
Nuo pat pirmų pamokų sukau galvą, kaip greitai ir moderniai patikrinti mokinių žinias ir/arba gauti grįžtąmąją informaciją.

Nebeturiu rūpesčio nuo to laiko, kai pradėjau naudotis svetainės etest.lt paslaugomis. Jei neišsirenki jau paruošto testo, gali gana greitai susikurti testą pagal išdėstytą medžiagą arba pasikoreguoti pasirinktą iš sistemos testą savo nuožiūra. Tai atlikti labai paprasta įprastų teksto tvarkymo priemonių bei gana išsamių paaiškinimų D.U.K. skyrelyje dėka. Negana to, galima testui nustatyti laiką, parinkti rezultatų rodymo variantus. Tai dirbant su mokiniais ir norint gauti kuo teisingesnę grįžtąmąją informaciją labai aktualu. Mokiniai testus atlieka noriai, jiems patinka paprastas ir aiškus prisijungimas prie sistemos, jie diskutuoja pamatę rezultatus, o mums mokytojams nuostabu, kad sutaupome laiko ruošdamiesi pamokoms, galime testuoti įvairių klasių mokinius tiek mokykloje, tiek mokomus namuose, turime realų vaizdą, kiek išmokėme, o rezultatus galime saugoti kiek prireiks.

Esu dėkinga etest.lt administracijai už suteiktas galimybes bei „Atžalyno“ gimnazijos vadovams už supratimą ir leidimą naudotis šia sistema.

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Violeta Stanevičienė,
Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijaeTest sistema labai patogi dalyko mokytojui, nes leidžia naudoti įvairias apklausos testines formas. Palengvina mokinio atsakymų įvertinimą. Labai patogu naudoti turint savarankiškai ar namuose besimokančius mokinius. Įkėlus savo sukurtą testą, nereikia jo ieškoti "tarp popierių", visada jį rasi eTest sistemoje. Testavimo sistema labai padeda apklausti tą mokinį, kuris nebuvo kartu su klase atsiskaitymo dieną mokykloje. Kartais vaikai paprašo mokytojo atsiskaityti kokį nebūtą, praleistą "kontrolinį" labai netikėtai, kai mokytojas "po ranka" gal net neturi to atsiskaitymo varianto - turint tokį variantą eTest sistemoje išvengiama šios situacijos.

eTest sistemos privalumas - galimybė įkelti vaizdinę iliustraciją, geografijos dalyke tai labai svarbu.

Svarbu ir tai, kad testus kuriantys mokytojai, paviešinę savo testą, leidžia kolegoms pasinaudoti jų idėja, arba ją perdaryti savaip, pritaikant prie savo mokinių gebėjimų.

Ačiū, kad esate.
Geografijos mokytoja Gitana Kazimieraitienė
Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijaIšbandžiau kelias kitas testų kūrimo ir vykdymo programas,  bet labiausiai iš visų patiko ši programa. Ji paprasta, intuityvi, yra visos reikalingos standartinės funkcijos. Patiko detali testo rezultatų ataskaita bei galimybė testo vykdymo metu matyti, kaip kinta rezultatai.
 
Fizikos mokytojas metodininkas Antanas Puchovičius  


 
Dirbu lietuvių kalbos mokytoja, tad tikrai džiaugiuosi eTest sistemos siūlomu patraukliu būdu įtvirtinti, greitai patikrinti ir tiksliai įvertinti mokinių žinias. Beje, puiku, kad mokiniai, atlikę literatūros ar kalbos testą, patys pasitikrina klaidas, įsivertina bei pasvarsto, kokią temą galėtų savarankiškai pasikartoti ir kokiais klausimais dar reikėtų pasikonsultuoti su mokytoju.

Informacinių technologijų ir kitų mokomųjų dalykų integravimas – vienas iš svarbiausių šiuolaikinės pamokos reikalavimų. Naudojantis eTest sistemos paslaugomis, šis reikalavimas gali būti nesudėtingai ir efektyviai įvykdytas: nebūtina dirbti IT kabinete, galima ir turint vieną kompiuterį su prieiga prie interneto atlikti kelių ar keliolikos mokinių apklausą pateikiant kiekvienam testą, kuris truktų 3-5 min.

Be abejo, labai patogu, kad galima ne tik pačiam kurti, bet ir naudotis jau sukurtais testais arba juos redaguoti pagal poreikį: tai labai pravartu diferencijuojant užduotis pagal individualius mokinių gebėjimus.
 
VšĮ Kauno Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Renata Matulaitienė


Dėkojame už galimybę naudotis eTest sistema. Jos dėka ugdymo procesas tampa įdomesnis, o žinių tikrinimo laikas trumpesnis.

Mokytoja ekspertė Daiva Ivaškevičienė, Kėdainių šviesioji gimnazija

...Per jau beveik devynis iš eilės pedagoginio darbo metus kaip naudingus galiu prisiminti psichologo Evaldo Karmazos seminarus, stažuotę Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje,<...>, sistemos eTest kūrėjų paskaitą, keletą praktinių seminarų...
 
Stasys Katauskas, Vaškų gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros vyr.mokytojas, www.DELFI.lt 2017m. balandžio 13d.

Testavimo eTest sistema naudojuosi nuo 2016 metų kovo mėn. Mokiniams patinka, skiriu testus sudarytus pagal vaiko gebėjimus. Labai naudinga, kai galima sukurtą testą pasiredaguoti pagal save. Pačiai išmokti kurti testus nebuvo sunku, vieną kartą pasėdi ilgėliau ir tada juo gali naudotis kelis metus iš eilės, tik pasitaisai pagal klasės lygį. Pats nuostabiausias dalykas, kai mokiniai atlieka testus: matai jų klaidas, viskas vyksta realiu laiku. Tokiu būdų mokiniai įsivertina žinias, žino savo pasiekimus, mato savo individualią pažangą. Ačiū, eTest platformos kūrėjams.
 
Lina Čeponienė, Informacinių technologijų vyr. mokytoja, Tauragės r. Žygaičių gimnazija, Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla